Logo Expert-kredyt.pl
Ikonka Facebook

Zadzwoń lub wyślij formularz

telefon: 888 666 320

Kalkulator kredytowy

%
lata miesiące równe malejące
Doradca Finansowy » Kredyt Unijny dla Firm
element grafiki 1 element grafiki 1

wyrażam zgodę na przetwa-rzanie moich danych osobo wych na zasadach określonych w regulaminie

Kredyt Unijny dla Firm

Produkty kredytowe pochodzące ze środków unijnych przeznaczone są dla mikro i małych przedsiębiorców prowadzących bądź rozpoczynających prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Celem finansowania jest rozwój przedsiębiorstwa w oparciu o zwiększenie stanu aktywów firmy, wsparcie dla innowacyjnych rozwiązań oraz zwiększenie konkurencyjności na rynku.
Zaletą produktu jest bardzo niskie oprocentowanie, duża elastyczność Instytucji Finansującej, jak również szansa rozwoju dla nowo powstających podmiotów, które nie mają możliwości uzyskania finansowania bankowego.
Zadaniem Ekspert Kredyt jest wybór i wdrożenie produktu finansowego ze środków pochodzących z funduszów strukturalnych Uniii Europejskiej, zgodnie z zamierzeniem inwestycyjnym Klienta. Dodatkowo, w ramach oferowanej usługi, profesjonalny zespół specjalistów wykona niezbędne w procesie pozyskania finansowania badania rynku, sporządzi biznes plan oraz wnioski zgodnie z wymogami narzuconymi przez Instytucje nadzorujące wypłatę zwrotnych środków unijnych.